REKLAM ALANI

Post Page Advertisement [Top]Temmuz ayının son haftasında Rock festivali için Arsuz'a gittik. Bazı organizasyon eksikleri olsa da genel anlamda iyi bir festival geçirdiğimizi söyleyebilirim. Aslında festivali güzelleştiren gençlerin katılımı ve heyecanı oldu.Değerli dostlar aslında bu benim yaptığım etkinlikte sizlerle paylaşmak istediğim en önemli konulardan biri de rock festivalinde kurulan çadırlarla ilgili. Çünkü daha önce de gördüğüm ve çadırdan nefret eden birkaç arkadaşım oldu.Bunun sebebininde rock festivalinde kurulan çadırda kalmış olmanın olduğunu öğrendim. Rock festivalinde çadırda kalmayı önermiyorum. Şayet mecbur kalınırsa çadırı gölge bir yere kurmak, kulak tıkacını muhakkak yanında bulundurmak, çadırda uyumayı ise geç saatlere bırakmayı öneririm. 


Festivalde en önemli şey katılım göstermek ve ortama uyum sağlamaktır. Benim için de gençlerle oynamak, coşkuyu yaşamak güzeldi. 


Festivalde organizasyonda milyonbank kartlarıyla harcama yapılabildi. Bu da milyonbank gişelerinin önünde yığılmalara  neden oldu. Konser alanına dışarıdan su bile alınmadı.
Sonuç olarak festivalde iyi eğlendim. Kampıyla, müziğiyle Hafta sonunda benim için de iyi bir şehir dışı etkinliği oldu.
  Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bottom Ad [Post Page]

| TEMA DÜZENİ Colorlib'E AİTTİR.